MENU

Chvíle, ktoré si zapamätáte

Nech to najkrajšie ešte len príde.

Ja už svoju svadbu mám za sebou a možno jedna rada na začiatok – nepozerajte sa na svadbu ako najkrajší deň svojho života, ale ako ten najkrajší čo má prísť a nech tie ďalšie sú ešte krajsie. Oslobodí Vás to od pocitu mať všetko perfektné.

Je to všetko o ľudoch o tom akí sú, o robení veci spôsobom im vlastným.

Svadba by nemala byť niečo čo sa "patrí", alebo je "zvykom". Jediný dôvod na svadbu je, že máte radi niekoho výnimočného s kým chcete stáviť zvyšok svojho života. Nezáleži aký rozpočet máte a či všetko je prefektne naplánované. Každý pár je jedinečný a aj to akým spôsobom chcú prežiť a osláviť svoju svadbu. Aj keby to malo byť úplne iné, netradičné, nech je to hlavne Vaše. Ja pri tom všetkom budem rád a zachytím.

Ceny

Ak hľadáte fotografa, ktorý fotí typické pózy, perfektné "usmievavé" fotografie možno nie som najlepšia voľba. Ale to je dobré pretože existuje množstvo fotografov. Preto pokojne si to všetko popozerajte a vyberte takého, ktorý Vás najviac zaujal a oslovil.

Ale ak ste sa rozhodli dôverovať mne, pošlite mi email a napíšte viac o Vašej svadbe a pošlem Vám kompletný cenník. Ceny u mnňa začínaju na hodnote 860€.

CLOSE